Wuxi City Haijun Hidrolik Elektrik Makinaları ve Ekipmanları Co, Ltd

İnovasyon ilk, Bütünlük odaklı

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Wuxi City Haijun Hydraulic Electric Machines & Equipment Co., Ltd

iyi kalite Kütük Döküm Makinesi satış için
Wuxi Haijun'u ortak olarak seçmek için, güven ve korumayı seçin. Doğru seçim, çelik kariyerimizin sorunsuz çalışmasını sağlayacaktır.

—— Gilbert El Obeid

Haijun Wuxi'ye eksiksiz bir profesyonel sürekli döküm projesi sunmak için teşekkür ederiz.

—— Ira

Düşünceli hizmetiniz için teşekkür ederiz. Fabrikanın üretim kapasitesi ve ürün kalitesi ile çok rahatız.

—— Emma

Ben sohbet şimdi

Wuxi City Haijun Hydraulic Electric Machines & Equipment Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Wuxi City Haijun Hydraulic Electric Machines & Equipment Co., Ltd Wuxi City Haijun Hydraulic Electric Machines & Equipment Co., Ltd Wuxi City Haijun Hydraulic Electric Machines & Equipment Co., Ltd Wuxi City Haijun Hydraulic Electric Machines & Equipment Co., Ltd Wuxi City Haijun Hydraulic Electric Machines & Equipment Co., Ltd Wuxi City Haijun Hydraulic Electric Machines & Equipment Co., Ltd Wuxi City Haijun Hydraulic Electric Machines & Equipment Co., Ltd Wuxi City Haijun Hydraulic Electric Machines & Equipment Co., Ltd Wuxi City Haijun Hydraulic Electric Machines & Equipment Co., Ltd Wuxi City Haijun Hydraulic Electric Machines & Equipment Co., Ltd
view of our factory view of our factory1 Overview of our company Overview of our company our office our office photo Office the workshop office the workshop office the workshop

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İthalatçı
Satıcı
Ana Pazar : Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : Haijun
No. Çalışanları : 50~100
Yıllık satış : 3,200,000.00-8,000,000.00
Yıl kurulan : 2003
İhracat p.c : 80% - 90%
importing country: Southeast Asian countries, Egypt, Georgia , Nigeria etc
Wuxi HAIJUN HEAVY INDUSTRY CO., LTD, bilimsel araştırma, mühendislik tasarım, sistem entegrasyonu, ekipman satış ve montaj, yurtiçi ve yurtdışında bu küçük özel işletmelere hizmet veren kapsamlı bir kuruluştur. Dökümhaneden sürekli dökümden çelik haddelemeye kadar tüm tasarımları müşterilere sunuyoruz ve düşük enerji tüketimi ile yüksek verimli üretim sürecini geliştirdik. Şu anda ana ürünler sürekli döküm makineleri (CCM), çelik haddehane ve yardımcı ekipmanlardır. Şu anda, çelik hurdası işleme ekipmanlarını ve yüksek verim ve düşük kurulu kapasiteyle akıcılıklarını geliştiriyoruz. Şirket Wuxi City, Jiangsu Province, Çin karayolunun çıkışına yakın bulunan, çok uygun trafik ile Shanghai Pudong Uluslararası Havaalanı'ndan sadece 2,5 saat sürücüdür.
Şirketin kurucusu ve çeşitli mühendislik personeli, yıllardır yerli büyük ölçekli çelik işletmelerinde bol teorik ve pratik deneyimlerle çalışmıştır. 2000 yılında kuruluşundan bu yana, şirket olarak konumlandırılmıştır: Birinci sınıf metalurji ekipmanları üreticisi ve servis sağlayıcısı.
Almanya ve Japonya gibi gelişmiş ülkelerden gelen metalürji teçhizat teknolojisi konseptine dayanarak, şirket R4 metreden R12 metreye kadar farklı model ve özelliklerde yarıçaplı çeşitli CCM'ler tasarladı; Ayrıca, Hindistan, Nijerya, Suriye, İran, Tailand ve Vietnam gibi dünyanın her yerinden kullanıcılarla anahtar teslim mühendislik hizmetleri de sunmaktayız.
Wuxi Haijun her zaman "İnovasyon ilk, Dürüstlük odaklı" inancını saklı tutar, kullanıcıların talebini tam olarak anlar, ürün tasarımı, üretim, kurulum, satış öncesi talimatlar ve satış sonrası hizmetler konusunda her bölümde iletişim kurar, en çok ileri teknoloji, en makul yapılandırma, en iyi kalite ve en düşük maliyet. Ürünü birinci sınıfa ulaştırmak için ISO9000 kalite sistemindeki şartlara kesinlikle uyuyoruz.
Müşterilerin daha iyi hizmet verebilmesi için işletme ve pazar gereksinimi geliştikçe, Wuxi Haijun çelik haddeleme ekipmanı üreticisini birleştirdi ve çelik fabrika inşaatı EPC proje hizmetini yürütmek için çelik haddeleme projesini tanıttı.
Wuxi Haijun'u iş ortağı olarak seçmek için, güven ve korumayı seçmek anlamına gelir. Doğru seçim, çelik kariyerinizin düzgün çalışmasını ve yatırımınızın güvenilir geri dönüşünü sağlayacaktır.
Wuxi Haijun, içten ve dıştan arkadaşlarını içtenlikle karşılar!

İletişim bilgileri
Wuxi City Haijun Hydraulic Electric Machines & Equipment Co., Ltd

Tel: 86-510-82613968-8:00

Faks: 86-510-82629173

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)